Bugun...


Yılmaz Özdil ve Kanal Blabla'dan merhaba
Tarih: 10-10-2023 14:01:00 Güncelleme: 25-11-2023 14:49:12


facebook-paylasSözcü Gazetesi ve Sözcü TV ile editöryal müdahale sebebi ile yollarını ayıran Yılmaz Özdil, Youtube kanalı Blabla ile yayına başladı. Yılmaz Özdil, Gazeteci Tuba Emek ve Korcan Karar ile birlikte Kanal Blabla adını verdikleri youtube kanalı ile bağımsız gazeteciliği seçtiler. Kanal Blabla'da günlük köşe yazılarını video olarak dijital mecraya yükleyen Özdil, hiç bilinmeyenleri, söylenmeye cesaret edilmeyenleri Kanal Blabla'da izleyicilerine aktaracak. Yayın hayatına merhaba diyen Kanal Blabla'da Yılmaz Özdil'in ilk yayını beklendiği gibi CHP'ye yapılan Guguk Kuşu operasyonu oldu.

Bu video 356 defa izlenmiştir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
Onur Öymen Türk ABD krizini değerlendirdi / yaptırımlardan NATO kaybeder Onur Öymen Halk TV'de Türk ABD krizini değerlendirdi. Geçmişten örnekler veren O..
5607 İzlenme
Nostalji/ En iyi aranjmanlar/Ara sıra bazı bazı / Que bonito aquella noche1974 yılında İspanya'da 2 bayandan oluşan Las Grecas adlı grup Flamenko-Rock adl..
5311 İzlenme
Korkut Boratav / ABD'li şirket Türkiye ekonomisini nasıl yönetecek? / Halk TVEkonomist Prof.dr. Korkut Boratav , Halk TV'de , Hazine ve Maliye Bakan Berat Al..
5156 İzlenme
YUKARI